Nederlandse Internisten Vereniging
 

Bureau

Nederlandse Internisten Vereniging
'Domus Medica'
Mercatorlaan 1200, 3528 BL UTRECHT
Postbus 20066, 3502 LB UTRECHT
T: (030) 28 23 229
F: (030) 28 23 225
E: secr@niv.knmg.nl
W: www.internisten.nl, http://www.internistendagen.nl/

Ga naar routebeschrijving.

Drs. B.X. (Bas) Oude Elberink, Directeur

Takenpakket:
- Algemeen beheer en coördinatie

T: 030-2823380
F: 030-2823225
E: oudeelberink@niv.knmg.nl


G. (Rita) Huissen, Bureaumedewerker

Takenpakket:
- Organisatie van het landelijke verplichte onderwijs (COIG-cursussen)
- Organisatie van de jaarlijkse voortgangstoets
- Secretariaat Commissie Onderwijs Interne Geneeskunde (COIG)
- Secretariaat Gemeenschappelijke Intensivisten Commissie (GIC)

T: 030-2823778
F: 030-2823225
E: huissen@niv.knmg.nl  



 S. (Samara) Jaber MSc, Beleidsadviseur

Takenpakket:
- Beleid Richtlijnen
- Beleid Kwaliteitsmeting/Indicatoren
- Dossier zorgstandaarden
- Acute boekje

T: 030-2823421
F: 030-2823225
E: jaber@niv.knmg.nl



T.C.B.M. (Dorenda) van Waterschoot, Bureaumedewerker

Takenpakket:
- Bestuur
- Accreditatie / GAIA
- Elektronisch Portfolio AIOS
- Websites

T: 030-2823308
F: 030-2823225
E: waterschoot@niv.knmg.nl



L.L. (Liselore) Knape, Bureaumedewerker

Takenpakket:
- Juniorafdeling (JNIV)
- Concilium Medicinae Internae (opleidingsvisitaties)

T: 030-2823779
F: 030-2823225
E: knape@niv.knmg.nl


Drs. A.C. (Annemieke) van Meelis, Programmamanager Kwaliteit

Takenpakket:
- Kwaliteitsbeleid

T: 030-2823226
F: 030-2823225
E: meelis@niv.knmg.nl


N. (Natasja) Brugman-Oudenaarden, Bureaumedewerker

Takenpakket:
- Differentiaties (Aandachtsgebieden)
- Magazine

T: 030-2823296
F: 030-2823225
E: oudenaarden@niv.knmg.nl


J.C. (Judith) Stolker, Financieel Administratief Medewerker

Takenpakket:
- Financiële administratie
- Ledenadministratie

T: 030-2823883
F: 030-2823225
E: stolker@niv.knmg.nl


mr. M.I.W. (Marjolijn) Verstegen, Beleidsadviseur

Takenpakket:
- Beleid BeroepsBelangen

T: 030-2823276
F: 030-2823225
E: verstegen@niv.knmg.nl


T. (Tanja) Wouterse, Bureaumedewerker

Takenpakket:
- Forum Visitatorum

T: 030-2823409
F: 030-2823225
E: wouterse@niv.knmg.nl