Menubalk - In- uitloggen

Bureau

 

 

S. (Samara) de Jong-Jaber, MSc
Directeur
030 899 0651
jaber@internisten.nl

N.F.A. (Nicolet) in ’t Anker, projectleider
Opleiding
030 899 0652
anker@internisten.nl

M. (Marrit) Berg, beleidsadviseur
Wetenschap&Zorgevaluatie, Samen beslissen, Europa
berg@internisten.nl

Natasja_Brugman.jpg

N. (Natasja) Brugman-Oudenaarden, bureaumedewerker 
Algemene ondersteuning
030 899 0653
brugman@internisten.nl

L.L. (Liselore) Knape, bureaumedewerker
JNIV - Landelijk verplicht onderwijs (COIG en kennistoets) - Snappercursus - Echografiecursus
030 899 0654
knape@internisten.nl; coig@internisten.nl 

G.M. (Maike) van Leeuwen, beleid- en projectondersteuner
Richtlijnen/leidraden - SKMS
030 899 0656
leeuwen@internisten.nl

M.E.J.A. (Mariëlle) L'Ortye, verenigingssecretaris
Nederlandse Vereniging voor Hematologie
030 899 0657
lortye@internisten.nl; info@hematologienederland.nl

G. (Gertjan) Mantjes, beleidsadviseur
Kwaliteitsmeting - Medische innovaties - SKMS
030 899 0658
mantjes@internisten.nl

C. (Coco) Opheij, beleid- en projectondersteuner
Projecten kwaliteit, communicatie
030 899 0659
opheij@internisten.nl

S.M.E. (Simone) Pijper, bureaumedewerker
(her)registratie differentiaties
030 899 0661
pijper@internisten.nl; differentiaties@internisten.nl

L. (Lydia) Rink, bureaumedewerker
Opleidingsvisitaties, PVC
030 899 0667
rink@internisten.nl; pvc@internisten.nl

M. (Mariska) van Schijndel, bureaumedewerker
Kwaliteitsvisitaties, Forum Visitatorum
030 899 0662
schijndel@internisten.nlkwaliteitsvisitatie@internisten.nl

Judith_Stolker.jpg

J.C. (Judith) Stolker, financieel administratief medewerker
Financiële administratie - ledenadministratie
030 899 0663
stolker@internisten.nl

mr. M.I.W. (Marjolijn) Verstegen, teammanager
Opleiden en Bekostiging
030 899 0664
verstegen@internisten.nl

M. (Marieke) Vos, verenigingssecretaris
Nederlandse Vereniging voor Medische Oncologie
Nederlandse Vereniging van Internist-Infectiologen
030 899 0665
vos@internisten.nl
Dorenda_van_Waterschoot.jpg

T.C.B.M. (Dorenda) van Waterschoot, bureaumedewerker
Bestuur – digitaal portfolio - website - Internistendagen - Accreditatie - GIC secretariaat (intensive care)
030 899 0666
waterschoot@internisten.nlgic@internisten.nl