Menubalk - In- uitloggen

Bureau

 

 

S. (Samara) de Jong-Jaber, MSc
Directeur a.i.
(06) 24930979
jaber@internisten.nl

N.F.A. (Nicolet) in ’t Anker, projectleider
Opleiding
(030) 2823226
anker@internisten.nl

M. (Marrit) Berg, beleidsadviseur
Wetenschap&Zorgevaluatie, Samen beslissen, Europa
berg@internisten.nl

Natasja_Brugman.jpg

N. (Natasja) Brugman-Oudenaarden, bureaumedewerker 
Algemene ondersteuning
(030) 2823229
brugman@internisten.nl

foto volgt

F.A.G. (Femke) Hadderingh-Hesse
Accreditatie, opleidingsvisitaties
hadderingh@internisten.nl 

L.L. (Liselore) Knape, bureaumedewerker
JNIV - Concilium - opleidingsvisitaties
(030) 2823779
knape@internisten.nl

G.M. (Maike) van Leeuwen, beleid- en projectondersteuner
Richtlijnen/leidraden - SKMS
(030) 2823224
leeuwen@internisten.nl

M.E.J.A. (Mariëlle) L'Ortye, verenigingssecretaris
Nederlandse Vereniging voor Hematologie
(030) 2823421
lortye@internisten.nlinfo@hematologienederland.nl

G. (Gertjan) Mantjes, beleidsadviseur
Kwaliteitsmeting - Medische innovaties - SKMS
(030) 2823229
mantjes@internisten.nl

C. (Coco) Opheij, beleid- en projectondersteuner
Projecten kwaliteit
(06) 15465411
opheij@internisten.nl

S.M.E. (Simone) Pijper, bureaumedewerker
(her)registratie differentiaties
(030) 2823296
pijper@internisten.nl; differentiaties@internisten.nl

foto volgt

M. (Mariska) van Schijndel, bureaumedewerker
Kwaliteitsvisitaties, Forum Visitatorum
(030) 2823409
schijndel@internisten.nlkwaliteitsvisitatie@internisten.nl

Judith_Stolker.jpg

J.C. (Judith) Stolker, financieel administratief medewerker
Financiële administratie - ledenadministratie
(030) 2823883
stolker@internisten.nl

mr. M.I.W. (Marjolijn) Verstegen, teammanager Opleiden en Bekostiging
(030) 2823276
verstegen@internisten.nl

M. (Marieke) Vos, beleid- en projectondersteuner
Projecten kwaliteit, opleiding en beroepsbelangen
(030) 2823228
vos@internisten.nl
Dorenda_van_Waterschoot.jpg

T.C.B.M. (Dorenda) van Waterschoot, bureaumedewerker
Bestuur – digitaal portfolio - website - Internistendagen - Accreditatie - GIC secretariaat (intensive care)
(030) 2823308
waterschoot@internisten.nlgic@internisten.nl

  K. (Karin) Zantingh, COIG secretariaat
Landelijk verplicht onderwijs  (COIG en kennistoets)
(030) 2823778
coig@internisten.nl