Menubalk - In- uitloggen

Bureau

 

 

S. (Samara) de Jong-Jaber, MSc
Directeur
030 899 0651
jaber@internisten.nl

N.F.A. (Nicolet) in ’t Anker, beleidsadviseur
Opleiding, Behoefteraming en capaciteitsplanning, Europa (UEMS), (Her)registratie-eisen
030 899 0652
anker@internisten.nl

P. (Paula) van Eerde, beleids- en projectondersteuner
Redactieraad Magazine, Commissie Internistendagen, websites
030 899 0653
eerde@internisten.nl 

H. (Hermien) Hettinga, bureaumedewerker
Bestuur Opleiding, Concilium Medicinae Internae, Plenaire Visitatie Commissie
030 899 0659
hettinga@internisten.nl; pvc@internisten.nl

L.L. (Liselore) Knape, bureaumedewerker
JNIV - Landelijk verplicht onderwijs (COIG en kennistoets) - Snappercursus - Echografiecursus
030 899 0654
knape@internisten.nl; coig@internisten.nl 

Lilian 100x100 zw.jpg

L. (Lilian) van der Laan, verenigingssecretaris
Nederlandse Vereniging voor Hematologie, info@hematologienederland.nl
Nederlandse Vereniging voor Allergologie en Klinische Immunologie, info@nvvaki.nl
Secties Hematologie en Allergologie & Klinische Immunologie
Commissie Kwaliteit NVMO
030 899 0655
laan@internisten.nl

G.M. (Maike) van Leeuwen, beleid- en projectondersteuner
Richtlijnen/leidraden - SKMS
030 899 0656
leeuwen@internisten.nl

M.E.J.A. (Mariëlle) L'Ortye, verenigingssecretaris
Nederlandse Vereniging voor Hematologie, info@hematologienederland.nl
Kerngroep Ouderengeneeskunde, ouderengeneeskunde@internisten.nl
030 899 0657
lortye@internisten.nl
 

S.M.E. (Simone) Pijper, bureaumedewerker
(her)registratie differentiaties
030 899 0661
pijper@internisten.nl; differentiaties@internisten.nl

M. (Mariska) van Schijndel, bureaumedewerker
Kwaliteitsvisitaties, Forum Visitatorum
030 899 0662
schijndel@internisten.nlkwaliteitsvisitatie@internisten.nl

E. (Eveline) Stevens, beleidsadviseur
Projecten kwaliteit en wetenschap
030 899 0668
stevens@internisten.nl
Judith_Stolker.jpg

J.C. (Judith) Stolker, financieel administratief medewerker
Financiële administratie - ledenadministratie
030 899 0663
stolker@internisten.nl

mr. M.I.W. (Marjolijn) Verstegen, teammanager
Opleiden en Bekostiging
030 899 0664
verstegen@internisten.nl

M. (Marieke) Vos, verenigingssecretaris
Nederlandse Vereniging voor Medische Oncologie
Nederlandse Vereniging van Internist-Infectiologen
030 899 0665
vos@internisten.nl
  L. (Lydie) de Vries, verenigingssecretaris
Nederlandse Federatie voor Nefrologie
vries@internisten.nl 
Dorenda_van_Waterschoot.jpg

T.C.B.M. (Dorenda) van Waterschoot, bureaumedewerker
Bestuur – digitaal portfolio - Internistendagen - Accreditatie - GIC secretariaat (intensive care)
030 899 0666
waterschoot@internisten.nlgic@internisten.nl