Contact

Contact

Adres
Nederlandse Internisten Vereniging
‘Domus Medica’
Mercatorlaan 1200, 3528 BL Utrecht
T: (030) 899 0660 (algemeen)
E: info@internisten.nl

Routebeschrijving
Klik hier voor een routebeschrijving

Samara de Jong-Jaber, directeur

030 899 0651
jaber@internisten.nl

Marjolijn Verstegen, teammanager

Opleiden en Bekostiging
030 899 0664
verstegen@internisten.nl

Dorenda van Waterschoot, bureaumedewerker

Bestuur – digitaal portfolio - Internistendagen - Accreditatie - GIC secretariaat (intensive care)
030 899 0666
waterschoot@internisten.nl
gic@internisten.nl

Eveline Stevens, beleidsadviseur

Projecten kwaliteit en wetenschap
030 899 0668
stevens@internisten.nl

Hermien Hettinga, bureaumedewerker

Bestuur Opleiding - Concilium Medicinae Internae - Plenaire Visitatie Commissie
030 899 0659
hettinga@internisten.nl
pvc@internisten.nl

Judith Stolker, financieel administratief medewerker

Financiële administratie - ledenadministratie
030 899 0663
stolker@internisten.nl

Lilian van der Laan, verenigingssecretaris

Nederlandse Vereniging voor Hematologie - Nederlandse Vereniging voor Allergologie en Klinische Immunologie - secties Hematologie en Allergologie & Klinische Immunologie
030 899 0655
laan@internisten.nl
info@hematologienederland.nl

Liselore Knape, bureaumedewerker

JNIV - Landelijk verplicht onderwijs (COIG en kennistoets) - Snappercursus - Echografiecursus
030 899 0654
knape@internisten.nl
coig@internisten.nl 

Lydie de Vries, verenigingssecretaris

Nederlandse Federatie voor Nefrologie
030 899 0669
vries@internisten.nl

Maike van Leeuwen, beleid- en projectondersteuner

Richtlijnen/leidraden - SKMS
030 899 0656
leeuwen@internisten.nl

Marieke Vos, verenigingssecretaris

Nederlandse Vereniging voor Medische Oncologie - Nederlandse Vereniging van Internist-Infectiologen
030 899 0665
vos@internisten.nl

Mariëlle L'Ortye, verenigingssecretaris

Nederlandse Vereniging voor Hematologie - Kerngroep Ouderengeneeskunde
030 899 0657
lortye@internisten.nl
info@hematologienederland.nl
ouderengeneeskunde@internisten.nl

Mariska van Schijndel, bureaumedewerker

Kwaliteitsvisitaties - Forum Visitatorum
030 899 0662
schijndel@internisten.nl
kwaliteitsvisitatie@internisten.nl

Nicolet in ’t Anker, senior beleidsadviseur

Opleiding - behoefteraming en capaciteitsplanning - Europa (UEMS) - (her)registratie-eisen
030 899 0652
anker@internisten.nl

Paula van Eerde, adviseur Communicatie en Beleid

Communicatie - websites - Internistendagen
030 899 0653
eerde@internisten.nl

Simone Pijper, bureaumedewerker

(Her)registratie differentiaties
030 899 0661
pijper@internisten.nl
differentiaties@internisten.nl